За статистичними даними, кожна друга дитина тоне на відстані до 20 метрів від своїх батьків чи інших дорослих. Коли людина тоне, це рідко супроводжується звуками. Розмахування руками, бризки води і крики, до яких нас готує телебачення, зустрічаються в реальному житті вкрай рідко.

Проект "Безпечний відпочинок на воді" допоможе учасникам навчитися бачити, що людина тоне, засвоїти базові правила порятунку, а також отримати практичні навики надання домедичної допомоги потопаючому.

Проведення практичного семінару для педагогів та учнів 7-11 класів: 12-13 червня 2017 року, річка Дністер, с. Розвадів - с. Березино Миколаївського району Львівської області.

Захід реалізовується за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації за підсумками конкурсу проектів громадських організацій у рамках обласної програми "Молодь Львівщини".

Попереднє зголошення за телефоном: 097 690 63 72 або 063 87 99 577 або на електронну адресу: info@manivci.lviv.ua

До участі у навчальному семінарі допускаються усі бажаючі вчителі ЗСШ та ВЗО Львівської області. До участі у семінарі для школярів допускаються учні 7-11 класів ЗСШ Львівської області: рекомендовано, по 2-5 осіб із кожного району.

Програма заходу: 

День 1. 12 червня 2017. 
Рекреаційний краєзнавчий сплав для учасників річкою Дністер. Ділянка: с. Розвадів - с. Березино. Лекція про порятунок потопаючого.

День 2. 13 червня 2017.
Практикум з порятунку на воді. Завданням є в інтерактивній формі виконати ряд дій, спрямованих на практичне засвоєння знань щодо порятунку потопаючого. Каякінг для бажаючих – з метою промоції водного туризму за здорового способу життя.

ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ

ЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ "ПОРЯТУНОК НА ВОДІ"