Хто ми

…ранні 90-ті: маленькі майбутні члени Клубу мандрували з батьками, вчителями чи наважуючись на невеличкі самостійні мандрівки (кваліфіковані інколи як втечі зі школи чи навіть з дому) заражувались невиліковною бацилою туризму

кінець 90-тих: праобраз Клубу виник при Львівському державному інституті фізичної культури (переважаюча частина особового складу – борці, сьогоднішні тренування з дзюдо це тодішній відголосок). Основна діяльність – піші мандрівки по Карпатах (з браку досвіду – зазвичай власне манівцями) та експедиції в найдовшу гіпсову печеру світу «Оптимістичну»

  1. 23 грудня 2003 року: офіційна реєстрація Клубу – Львівська міська громадська організація «Туристсько-спортивний клуб «Манівці». Приєднання до Клубу студентів Інфізу спеціальностей реабілітація і туризм. «І тут Остапа понесло» 
  2. 2005: Ми провели перший масштабний корпоративний захід – триденне святкування Дня Народження компанії “Spline Software” (тепер “EpamSystems”) для 150 співробітників компанії. З того часу ми проводимо корпоративні заходи для “Epam” (ще 5 тематичних корпоративів), “GSM Server”, “AutoStandardGroup”, “ICT Захід”, “Київстар”, “Команчеро”, “Техніка для бізнесу” і “Asus”, “Skelia.com”, “Esselte”, “Ензим”, “Хлібпром”, “Globallogic”, “N-iX”, мережі ювелірних магазинів “Адамас”. Щороку ми організовуємо відпочинок для близько 1000 осіб.
  3. 2008-2009: з огляду на те, що тренуватись на воді нам було особливо ніде, ми взялись до очистки озера за Центром творчості дітей та юнацтва Галичини. За два роки силами членів Клубу, студентів львівських ВНЗ, громадських організацій та небайдужих львів’ян брудна баюра перетворилась на озеро з джерельною водою, на якому з того часу і дотепер в теплий період щодня відбуваються безкоштовні тренування з водного туризму.
  4. 2010: відбувся перший Фестиваль екстремального туризму і дозвілля «Манівці» – уже традиційно наш наймасовіший захід (кожен Фестиваль збирає близько 800 безпосередніх учасників змагань та до 2000 глядачів), який популяризує здоровий і активний спосіб життя, дає можливість дітям, молоді і дорослим спробувати себе в різних видах туризму. Завдяки компаніям-партнерам участь у змаганнях для дітей і молоді безкоштовна.
  5. 2011: ідея Клубу «Активний відпочинок для всіх» (про створення першого в Україні безкоштовного каяк-парку на Погулянці) завдяки понад 20000 голосам вийшла у фінал конкурсу проектів «Ідея Х від Nescafe». Присуджений авторитетним журі головний приз перетворився у пластикові каяки, на яких тепер безкоштовно вчаться і тренуються всі бажаючі.
  6. 2012: Проект «Рекреація та оздоровлення дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей «Канікули на воді» отримав грант Президента України для обдарованої молоді. Завдяки цим коштам ми влаштували безкоштовний відпочинок у мандрівних дитячих таборах р. Дністер для 116 дітей з неблагополучних родин.
  7. 2012: за підтримки магазину спортивного спорядження «Команчеро» ми збудували на Погулянці один з найвищих скеледромів України – висотою 17 м та шириною 6,5м. Тут у теплу пору на свіжому повітрі відбуваються безкоштовні тренування зі скелелазіння для дітей.

І на досягнутому ми не зупиняємось
Тож to be continued…

Наша команда

Тарас Білошицький

В народі відомий як “Горобець”, засновник та президент турклубу “Манівці”, ідейний наставник турклубу “Аргонавт-Манівці”, виступаючий тренер, керівник секції спортивного туризму при Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини.

Туристський досвід: МС з туристського багатоборства, керівник туристських мандрівок ІV к.с. та учасник V к.с., чемпіон та багаторазовий призер Чемпіонатів України з водного туризму (зокрема, І місце ЧУ 2011, в особистому заліку, в екіпажі катамаран-двійка), керівник науково-дослідних експедицій в найдовшу гіпсову печеру світу “Оптимістичну”, в міжсезоння – тренер з боротьби дзюдо, випускник Інфізу з 9-річним стажем (з них 4 роки в якості викладача). Робить ескімоський переворот технікою “вінт”!
Пройшов курс з надання першої медичної допомоги.

Особисті якості: “характєр общітєльний” – душа компанії, спеціаліст в припряганні турклубу до роботи, втіленні несподіваних ідей.

Характерні прикмети: світла голова (особливо виблискує на сонці).

Життєве кредо: “Якщо розвиток туризму не можливо зупинити – його треба очолити”.

Контакти:
Телефон: 0979185132
E-mail: gorobets@manivci.lviv.ua
Skype: taras_gorobets

Ступко Софія

Якщо простіше – Софія Sonya – організатор роботи з клієнтамиі партнерами – кого хочеш дістане по телефону і асьці.

Туристський досвід:
учасниця Чемпіонатів України з водного туризму
ІІІ КС (водний) Кавказ 2008 (Кубань)
IV КС (водний) Кавказ 2010 (Кубань, Аксаут, Большой Зеленчук, Большая Лаба)
IV КС (водний) Кавказ 2011 (Кубань, Большая Лаба, Бєлая)
Випускниця кафедри туризму Інфізу. Спеціалізація і професія – туристичне спорядження.
Пройшла курс з надання першої медичної допомоги.

Особисті якості: дотошна, любитель попахати 24 години на добу, якщо робота її цікавить.

Характерні прикмети: мудрий вигляд і імідж розумниці-відмінниці.

Життєве кредо: Живу сьогоднішнім днем і маю багато планів на завтра :)

Контакти:
Телефон: 0976211999
E-mail: info@manivci.lviv.ua
Skype: sofijka19
ICQ: 305121863