Про нас

хто ми

Турклуб “Манівці" – це громадська організація, яка об’єднує активних людей. З 2003 року ми займаємось організацією туристичних мандрівок (річками, горами і печерами) і змагань, проводимо соціальні, спортивні і культурні заходи, свята і фестивалі, навчально-тренувальні збори і мандрівні дитячі табори. Основне наше завдання - промоція активного туризму та здорового способу життя. У нас нема вікових обмежень – запрошуємо усіх, від малюків до «поки хочеться спробувати щось нове». 

Клуб - це також соціальне підприємство, яке організовує активні мандрівки та корпоративні заходи, завдяки цьому забезпечуючи свою громадську діяльність.

Трохи історії

…ранні 90-ті: маленькі майбутні члени Клубу мандрували з батьками, вчителями чи наважуючись на невеличкі самостійні мандрівки (кваліфіковані інколи як втечі зі школи чи навіть з дому) заражувались невиліковною бацилою туризму

кінець 90-тих: праобраз Клубу виник при Львівському державному інституті фізичної культури (переважаюча частина особового складу – борці, сьогоднішні тренування з дзюдо це тодішній відголосок). Основна діяльність – піші мандрівки по Карпатах (з браку досвіду – зазвичай власне манівцями) та експедиції в найдовшу гіпсову печеру світу «Оптимістичну»

 

23 грудня 2003 року: офіційна реєстрація Клубу – Львівська міська громадська організація «Туристсько-спортивний клуб «Манівці». Приєднання до Клубу студентів Інфізу спеціальностей реабілітація і туризм. «І тут Остапа понесло»

2005: Ми провели перший масштабний корпоративний захід – триденне святкування Дня Народження компанії “Spline Software” (тепер “EpamSystems”) для 150 співробітників компанії. З того часу ми провели корпоративні заходи для “Epam” (ще 5 тематичних корпоративів), AutoStandardGroup,  SoftServe, Київстар, Edvantis, МТС, Cypres, ICT Захід, Команчеро, Техніка для бізнесу i Asus, Nravo,   Skelia.com, Esselte, Ензим, Хлібпром, Globallogic, N-iX, GSM Server, мережі ювелірних магазинів “Адамас” та багатьох інших компаній. Щороку ми організовуємо відпочинок для близько 1000 осіб.

 

2008-2009: з огляду на те, що тренуватись на воді нам було особливо ніде, ми взялись до очистки озера за Центром творчості дітей та юнацтва Галичини. За два роки силами членів Клубу, студентів львівських ВНЗ, громадських організацій та небайдужих львів’ян брудна баюра перетворилась на озеро з джерельною водою, на якому з того часу і дотепер в теплий період щодня відбуваються безкоштовні тренування з водного туризму.

 

2010: відбувся перший Фестиваль екстремального туризму і дозвілля «Манівці» – уже традиційно наш наймасовіший захід (кожен Фестиваль збирає близько 800 безпосередніх учасників змагань та до 2000 глядачів), який популяризує здоровий і активний спосіб життя, дає можливість дітям, молоді і дорослим спробувати себе в різних видах туризму. Завдяки компаніям-партнерам участь у змаганнях для дітей і молоді безкоштовна.

 

2011: ідея Клубу «Активний відпочинок для всіх» (про створення першого в Україні безкоштовного каяк-парку на Погулянці) завдяки понад 20000 голосам вийшла у фінал конкурсу проектів «Ідея Х від Nescafe». Присуджений авторитетним журі головний приз перетворився у пластикові каяки, на яких тепер безкоштовно вчаться і тренуються всі бажаючі.

 

2011:  провели перше свято "Купало на Погулянці". З невеличкого заходу для друзів воно з часом перетворилось на масштабний захід, який щороку збирає кілька сотень учасників.

 

2012: Проект «Рекреація та оздоровлення дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей «Канікули на воді» отримав грант Президента України для обдарованої молоді. Завдяки цим коштам ми влаштували безкоштовний відпочинок у мандрівних дитячих таборах р. Дністер для 116 дітей з неблагополучних родин.

 

2012: за підтримки магазину спортивного спорядження «Команчеро» ми збудували на Погулянці один з найвищих скеледромів України – висотою 17 м та шириною 6,5м. Тут у теплу пору на свіжому повітрі відбуваються безкоштовні тренування зі скелелазіння для дітей.

 

2013-2014: за підтримки небайдужих людей, колективів та компаній ми збудували мультиспортивний соціальний зал, у якому відбуваються тренування та заняття з паркуру, скелелазіння, боротьби, акробатики, брейк-дансу, хіп-хопу, а також заняття для дітей від 1 до 3 років. 

 

2015: провели перший Фестиваль "Небу-ХАЙ!" - повний креативу та вільний від алкоголю, на який приїжджає молодь зі всієї України. 

 

2015 до сьогодні: перетворюємо зруйновану насосну станцію на березі р. Дністер у с. Березина Миколаївського району на Соціальну мультиспортивну школу (з 2016 тут уже функціонує секція каякінгу і кануполо)

 

І на досягнутому ми не зупинимось!
Тож to be continued…