Ваша команда - особлива і неповторна. Тому відпочинок ми створюємо для вас "індивідуального пошиву". Організовуючи корпоративний захід для Вашої компанії, ми зможемо врахувати Ваші потреби та побажання:

  • Як згуртувати команду? 
  • Як відсвяткувати досягнення? 
  • Як зміцнити командний дух? 
  • Як покращити взаємодію?
  • Як досягти спільної мети?
  • Як разом розслабитись і відпочити?

 

Ми знаємо, як провести корпоративний відпочинок так, щоб його обговорювали ще кілька днів потому і згадували до наступного року. 
Ми порадимо, що варто включити у програму (і чого не варто).
Ми можемо організувати сплав, спортивний квест, концерт, табір виживання, командоутворюючий тренінг - як окремо, так і в комплексі "під ключ". 
Крім активностей - ми допоможемо організувати трансфер, поселення, оренду території чи комплексу для проведення заходу, і звичайно ж не залишимо учасників голодними (адже у нашій команді є професійні кухарі і ефектна польова кухня та послуги кейтерингу)

Ми організовуємо корпоративний відпочинок з 2005 року. У нашому портфоліо - сплави для 200 осіб, квести для 600 учасників та масові заходи чисельністю 2000 осіб. 

 

Якщо виникли запитання щодо організації корпоративного відпочинку - телефонуйте за номером 0976211999 або 0632217328 Софія

з нами відпочивали

 

а так це все виглядає на живо:

Вартість організації заходу складається з таких статей:

  • - організація заходу - 550 грн з особи день - включає організацію, усе необхідне спорядження та інструкторський супровід під час сплаву, а також прокат і обслуговування етапів. Мінімальна сума замовлення становить 20 000 грн (до 35 осіб включно). 
  • - харчування від 150 грн з особи. Вартість харчування включає тентування площ харчування, столи, стільчики. 
  • - трансфер учасників 

- трансфер спорядження 
- додаткові послуги: 

санітарні системи (біотуалети),

відеооператор (від 2500 грн),

фотограф (від 2500 грн),

музичне і світлове обладнання, DJ, ведучий, майстер-класи ітп. 


Зверніть увагу! Алкоголь і посуд для нього не забезпечуємо.

 

Дати бронюються за компанією за умови внесення передоплати у розмірі 20 000 грн (не пізніше 1 місяця до дати проведення). 

Ми працюємо по перерахунку через ФОП 3 групи на єдиному податку 5% (як по перерахунку, так і за готівку). Ми - соціальне підприємство, прибуток від діяльності спрямовуємо на проведення соціальних заходів (Соціальна діяльність, Публічний звіт за 2016, Трохи про нас