Р. Дністер с. Березина

ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ТУРНІР З ТЕХНІКИ ВОДНОГО ТУРИЗМУ «ПРУТ 2021»

1. Мета та завдання
-збереження традицій проведення змагань на найскладніших порогах України в період карантинних обмежень;
-перевірка та підвищення рівня технічної і тактичної майстерності спортсменів;
- налагодження комунікацій та зв’язків між спортивною молоддю;
- популяризація спортивного туризму та нових видів ігрового веслування.

2. Термін та місце проведення
30-31 жовтня 2021 р. Дністер с. Березина

3. Керівництво змаганнями
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління молоді та спорту Львівської міської ради. Безпосередня організація змагань покладається на ЛМГО Туристсько-спортивний клуб «Манівці». Викладацький склад ЦТДЮГ.

5. Суддівство
«Слалом» за правилами 5,10,20,50 краща спроба. Без статевих диференціацій, вікові групи до 10, до 14, 14+
«Гонка» передбачає парні перегони на дистанції 1000 метрів вниз і вверх по течії, у класі каяків у супроводі з мячем, САП і катамаран залік фінішу здійснюється по попаданні чалки в буйок.
Комплексна оцінка результатів змагань з ТВТ здійснюється за сумою балів згідно зайнятих місць в кожному з видів змагань і типів плавзасобів. Де у випадку рівної кількості балів перевага за етапом слалом. Таким чином в залік йдуть результати: 1 Слалом Сап, Слалом каяк, Слалом С2, гонка Сап, гонка Каяк, гонка С2, всього 6 етапів. Визначення переможців в програмі «Комплексна оцінка ТВТ» здійснюється без статевих градацій  у трьох вікових групах до 10 до 14 і 14+. Змагання особисті в залік комплексу, як особисте враховується місце зайняте екіпажем в класі С2. У випадку відсутності пари в класі С2 спортсмен може попросити до себе в команду будь-кого зі спортсменів турніру. Один спортсмен може прийняти участь тільки в двох екіпажах. У випадку неучасті в якомусь з етапів програми, спортсмен отримує в залік балів максимальне число згідно з заявленою кількістю учасників +2.

6. Спорядження.
Для участі в змаганнях спортсмени забезпечуються всім необхідним сплавним спорядженням.
Учасники нагороджуються медалями і грамотами управління молоді і спорту ЛМР.

7. Контактна інформація.
Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Заявки подаються за електронною адресою клубу Манівці www. MANIVCI.org або телефоном
Довідки за телефоном 097 918 5132

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА "ПРУТ-2021"

ТАБІР "МАНІВЦІ" НА Р.ПРУТ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО

"Турнір з Техніки Водного Туризму" (минулорічний)

ЗАВАНТАЖИТИ ПОЛОЖЕННЯ про «Турнір з техніки водного туризму «Прут 2019»

НА УЧАСНИКІВ ЧЕКАЄ

• Учасники, які посіли І-III місця, нагороджуються дипломами і медалями Оргкомітету.

Своєчасно зареєстрованим учасникам забезпечуються подарунковими гідромішками з логотипами змагань.