ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ЗА 2020

Стислий звіт у вигляді презентації за діяльність у 2020 році. Переглянути можливо за посиланням, клікнувши на "Дізнатись більше"

Дізнатись більше

Проект "ІСТОРИЧНИЙ КВЕСТ "ТАЄМНИЦІ ТИСЯЧОЛІТНЬОГО ДУБА" 

Проект "Історичний квест "Таємниці тисячолітнього дуба" має на меті популяризувати пам’ятки історії та культури Миколаївського району 
шляхом створення екскурсійних маршрутів та веб-сайту для комплексного інформування про скарби краю. 

 

Проект буде реалізовано в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПАТ “Концерн Галнафтогаз”

Дізнатись більше

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ЗА 2018

Стислий звіт у вигляді презентації за діяльність у 2018 році.

Дізнатись більше

Простір музики та "руху Небу ХАЙ!"

Квиток на "Небу-ХАЙ!" - цеглинка для побудови спортшколи у селі! Прибуток від проведення заходу буде використано на будівництво соціальної мульстиспортивної школи у с. Березина. Щоб у дітей було де проводити вільний час з користю!

Дізнатись більше

публічний звіт за 2017

У 2017 році Клуб був причетний до проведення 97 заходів, у яких взяли участь майже 5000 осіб, з них - 22 соціальних події (3013 учасники) та - 75 заходів соціального підприємства (2264 учасників). Як соціальне підприємство ми сплатили 99 тис. грн податків
Дізнатись більше

Проект "Над Річкою" 

Облаштування території для потреб рекреації та дозвілля: ландшафтний дизайн ділянки, встановлення автономної каналізації  з рівнем очистки до 98% з подальшим використанням очищених стоків для технічних потреб, огородження території для безпеки відпочиваючих та встановленого обладнання з забезпеченням вільного доступу у світлу частину доби, встановлення освітлювальних ламп з живленням від сонячної енергії, підведення енергетичної мережі, посилення берегової лінії, розміщення дитячого майданчика і майданчиків для пляжного волейболу та пляжного футболу, встановлення тимчасових сонцезахисних тентів та мобільної сцени. 

Дізнатись більше

БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ВОДІ

За статистичними даними, кожна друга дитина тоне на відстані до 20 метрів від своїх батьків чи інших дорослих. Коли людина тоне, це рідко супроводжується звуками. Розмахування руками, бризки води і крики, до яких нас готує телебачення, зустрічаються в реальному житті вкрай рідко.

 

Проект "Безпечний відпочинок на воді" допоможе учасникам навчитися бачити, що людина тоне, засвоїти базові правила порятунку, а також отримати практичні навики надання домедичної допомоги потопаючому.

Дізнатись більше

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ЗА 2016

У 2016 році Клуб був причетний до проведення 60 заходів, у яких взяли  участь майже 6000 осіб, з них

- 20 соціальних подій (4693 учасники) та

- 40 заходів соціального підприємства

(1218 учасників). 

Як соціальне підприємство ми сплатили 95 052,58 грн податків

Дізнатись про інші досягнення у 2016

партнерська співпраця

У 2017 ми запланували провести ряд великих соціальних заходів, які потребують міцного партнерського плеча:

  • Простір музики і руху "Небу-ХАЙ!" (26-29.05.2017)
  • Будівництво соціальної мультиспортивної школи у с. Березина Миколаївського району
  • Х Фестиваль туризму і дозвілля "Манівці" (8-10.09.2017)

Для партнерів ці заходи - можливість долучитись до позитивних перетворень у суспільстві та спосіб продемонструвати свою соціальну відповідальність.

Дізнатись більше

ЧЕРЕЗ СКЕЛІ ДО ВОДИ

У вівторок, 03 травня, на Погулянці стартував проект Турклубу «Манівці» - «Через скелі до води». Захід спрямований на популяризацію спортивного туризму серед учнівської молоді віком 10-16 років. Для учасників представлені траси для скелелазіння та каякінгу.
Спортивне містечко функціонує кожного вівторка та четверга впродовж травня 2016 за адресою м. Львів, вул. Вахнянина,29 (територія Центру творчості дітей та юнацтва Галичини), кінцева трамваю №7. П’ятдесят найбільш активних учасників будуть запрошені на безкоштовний мандрівний сплав на катамаранах річкою Дністер!
Захід реалізовується за підтримки Служби у справах дітей Львівської ОДА. Попередні заявки та подробиці за тел.097-918-51-32 

 

Дізнатись більше

семінари туристської підготовки 

Прагнемо ділитись досвідом та передавати знання тим, хто хоче вчитися!

Розпочинаємо серію семінарів з техніки водного туризму (рівень початковий-середній). 

Участь безкоштовна - можна і бажано відвідувати очно у нас на Погулянці, запрошувати інших, класно якщо вебінар буде діалогом. 

 

Дізнатись більше

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ЗА 2015

У 2015 році Клуб був причетний до проведення 93 заходів, з них

- 50 соціальних подій та

- 43 заходи соціального підприємства

 

у яких загалом взяли участь понад 4000 осіб. 

Дізнатись про досягнення у 2015

БУДІВНИЦТВО ЗАЛУ

Що роблять спортсмени, коли їм стає холодно тренуватись на вулиці? Правильно, продовжують тренування в спортзалах. А що робити, якщо вільного залу нема, а на додаток види спорту такі. що потрібна велика площа/спеціальне її обладнання/секцій багато і забаганки до залу в кожної свої/вільних залів нема або оренда захмарна? Можна прилаштовуватись до існуючих обставим - або бути реалістом і мріяти про неможливе :)
Це історія про те. як можна не лише мріяти - а з допомогою небайдужих - втілювати мрії!

Дізнатись більше

АКВА-КВЕСТ "ЗІ СКЕЛЬ НА ВОДУ"

Проект зі "Скель на воду" – це щорічні змагання зі скелелазіння та водного туризму для початківців віком 10-16 років. Ніколи не тримали весла в руках? Хочете спробувати як це – вилізти на прямовисну стінку? Приходьте на Погулянку, тренуйтеся, змагайтеся – і найкращі скелелази отримають приз - участь у одноденному сплаві рікою Дністер 1 червня!

Шукаємо доброчинців: з Вашою фінансовою підтримкою участь у сплаві зможуть взяти більше дітей, що постраждали від війни.
Проект проводиться за підтримки Служби у справах дітей ЛОДА.

Дізнатись більше

ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ за 2014

Впродовж 2014 року ми провели 46 соціальних  заходів, у яких взяло 
участь близько 3500 учасників різних вікових груп та соціальних верств.
Про те, що можна вмістити у 365 днів - у деталізованому публічному звіті.

Переглянути