Запрошуємо на сплав по одній з самих класних гірських річок України, мекку водного туризму - Чорний Черемош. Щодня - чудові карпатські краєвиди і найцікавіші пороги (шивера Дземброня, Малий Гук, Гучок і звичайно ж - красень Великий Гук).  За доброго рівня води - також поріг Берди та ще більше бочок і валів.

Коли: 7 - 9 квітня

Вид плавзасобів: 

 • "для початківців" катамарани з інструкторами (десятки і "дараби") 
 • "для просунутих" катамарани двійки, четвірки, шістки, байдарки і каяки (у супроподі та зі страховкою інструкторів)

Рівень складності: доступний для початківців, цікавий для всіх

Вартість:

 • "Один день" - 550 грн з особи - проходження найцікавіших перешкод Чорного Черемоша (близько 4-5 годин на воді), прокат плавзасобів, супровід інструкторів, сухі гідрокостюми, харчування за програмою. Увага! Самодоїзд до с. Дземброня.
 • "Два дні на воді" - 1100 грн з особи (включає два дні сплаву, прокат плавзасобів, супровід інструкторів, сухі гідрокостюми, харчування) Увага! Самодоїзд до с. Дземброня.
 • "Два дні на воді з дорогою" - 1600 грн з особи (включає трансфер Львів-сплав-Львів, два дні сплаву, прокат плавзасобів, супровід інструкторів, сухі гідрокостюми, харчування, спальний комплект - теплий спальник, килимок, гігієнічний бавовняний вкладиш, місце у 3-місному наметі). Увага! Обмежена кількість місць.
 • "Три дні на воді" - 1650 грн з особи (включає три дні сплаву, прокат плавзасобів, супровід інструктора, сухі гідрокостюми, харчування, спальний комплект - теплий спальник, килимок, гігієнічний бавовняний вкладиш, місце у 3-місному наметі). Увага! Самодоїзд до с. Дземброня.

Додаткові послуги (Увага! Необхідне попереднє зголошення): 

 • Прокат "мокрого" неопренового гідрокостюму - 80 грн на день до вартості сплаву (шкарпетки і взуття не входять у комплект).
 • Прокат табірного спорядження - теплий спальник, килимок, гігієнічний бавовняний вкладиш, місце у 3-місному наметі) -  70 грн за ніч​ (для опцій "Один день" та "Два дні")

​​Для організованих груп:

 • від 20 учасників - можлива організація окремого трансферу зі Львова ​
 • від 10 осіб можлива організація закритого заходу у будні
 • від 50 осіб можлива організація закритого заходу у вихідні (за наявності вільних дат)

 

Обов'язкова попередня реєстрація:

 

 

Що потрібно взяти з собою? Рекомендований перелік речей

Зголошення та внесення оплати - до 18:00 середи (за два дні перед сплавом)! 

Для зголошення необхідно заповнити та надіслати форму реєстрації та здійснити оплату обраного туру. Для групових зголошень - форма заповнюється для кожного учасника індивідуально, а оплату можна здійснити одним платежем. З питань наявності місць, зголошень, оплати та виставлення рахунків просимо звертатись за тел. 0976211999 або 0632217328 Софія.

Кожне зголошення, окрім відпочинку - це також сплачені податки в бюджет країни і Ваш вклад у розвиток мультиспортивного залу та у здорове майбутнє дітей та молоді, адже ми - соціальне підприємство!

ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА

П'ятниця
18:30 - виїзд зі Львова (пл. Петрушевича)
2:00 - поселення в наметовому таборі на р. Чорний Черемош

 

Субота
9:00 сніданок
10:00 підготовка до сплаву. Інструктаж з техніки безпеки. Початок сплаву - проходження шивери Дземброня, порогів Малий Гук, Гучок і Великий Гук до Красника
14:00 повернення в табір. Обід
15:00 другий сплав
19:00 вечеря
20:00 кінозал під відкритим небом.

 

Неділя
9:00 сніданок
10:00 виїзд на сплав вище до с. Зелене
11:30 підготовка до сплаву. Інструктаж з техніки безпеки. Початок сплаву - проходження шивери Дземброня, порогів Малий Гук, Гучок і Великий Гук до Красника. 
15:00 повернення в табір. Обід
16:00 виїзд до Львова
23:00 орієнтовний час повернення до Львова

 

 

Оплатити обраний тур:

 

на розрахунковий рахунок

(особливо, якщо за кілька опцій або кількох осіб одночасно або якщо хочете вберегти наше соціальне підприємство від додаткових банківських комісій). У призначенні просимо обов'язково вказати прізвище та ім'я особи(осіб) за кого вноситься оплата.

 

 

 завантажити рахунок

 

 

з карткового рахунку

"Один день" - 550 грн з особи - проходження найцікавіших перешкод Чорного Черемоша (близько 4-5 годин на воді), прокат плавзасобів, супровід інструкторів, сухі гідрокостюми, харчування за програмою. Увага! Самодоїзд до с. Дземброня.

 

Один день

 

"Два дні на воді" - 1100 грн з особи (включає два дні сплаву, прокат плавзасобів, супровід інструкторів, сухі гідрокостюми, харчування) Увага! Самодоїзд до с. Дземброня.

 

Два дні на воді

 

"Два дні на воді з дорогою" - 1600 грн з особи (включає трансфер Львів-сплав-Львів, два дні сплаву, прокат плавзасобів, супровід інструкторів, сухі гідрокостюми, харчування, спальний комплект - теплий спальник, килимок, гігієнічний бавовняний вкладиш, місце у 3-місному наметі). Увага! Обмежена кількість місць.

 

Два дні на воді з дорогою

 

"Три дні на воді" - 1650 грн з особи (включає три дні сплаву, прокат плавзасобів, супровід інструктора, сухі гідрокостюми, харчування, спальний комплект - теплий спальник, килимок, гігієнічний бавовняний вкладиш, місце у 3-місному наметі). Увага! Самодоїзд до с. Дземброня.

 

Три дні на воді

 

Прокат "мокрого" неопренового гідрокостюму - 80 грн на день до вартості сплаву (шкарпетки і взуття не входять у комплект).

 

Неопреновий костюм

 

Прокат табірного спорядження - теплий спальник, килимок, гігієнічний бавовняний вкладиш, місце у 3-місному наметі) -  70 грн за ніч

 

ТАбірне спорядження