Відкритий кубок Львова зі Спортивного Туризму «Манівці»

15-16 вересня 2018

Озеро парку «Горіховий Гай», м. Львів вул. Володимира Великого 14а.
кнопка «зареєструватись» (https://goo.gl/8ET6Mj)

ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВІДКРИТИЙ КУБОК ЛЬВОВА ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

«МАНІВЦІ»

1. Мета та завдання
- перевірка та підвищення рівня технічної і тактичної майстерності
спортсменів;
- налагодження міжнародних комунікацій та зв’язків між спортивною молоддю;
- популяризація спортивного гірського туризму та нових видів ігрового веслування.

2. Термін та місце проведення
Дати змагань: 15-16 вересня 2018. Озеро парку «Горіховий Гай», м. Львів вул. Володимира Великого 14а.

3. Керівництво змаганнями
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснює управління молоді та спорту Львівської міської ради. Безпосередня організація змагань покладається на ЛМГО Туристсько-спортивний клуб «Манівці».


4. Програма змагань

  • 15 вересня , субота

9.00 заявка, жеребкування
10.00 відкриття змагань
10.30 старти в програмах «кануполо» та «гірські перегони»
14.00-15.00 обід
16.00 старти на дистанції «слалом»
19.00 виведення підсумків, оголошення півфіналістів
20.00 вечеря, концерт музичного гурту «Оt Vintа». Унікальний проект: під відкритим небом на плавучій сцені.
22.00 відбій

  • 16 вересня 2018, неділя

9.00 сніданок
10.00 старт дистанції «Кануполо» фінали, старт фіналів зі «Скелелазіння»

15.00 обід
16.00-17.00 нагородження і закриття змагань

5. Види програм
5.1.Водний туризм.
5.1.1. «Слалом» - п’ять учасників однієї команди проходять слаломну трасу. Траса складається з 15 воріт, згідно маркування. Старт по першому, фініш по останньому учаснику. До загального часу проходження дистанції додаються штрафні секунди: дотик до однієї віхи кожним учасником - 1 с, двох -2с, порушення маркування воріт - 50с. Кількість залікових спроб: одна. 

5.1.2. «Кануполо» - змагання відбуваються за правилами гри в кануполо в двох підгрупах. Участь в підгрупі «А» - сильніші, ті хто зайняли позицію в турнірній таблиці вище середини, в класі «Б» відповідно, слабші учасники. Визначення груп здійснюється на підставі результатів суми місць, зайнятих в етапах «Слалом»
 

5.2. Гірський туризм
5.2.1. «Гірські перегони» - здійснюються по природньому ландшафту паркової зони навколо озера. На дистанції розташовані технічні перешкоди, типові для подолання ландшафту в гірській місцевості. 

5.2.2. «Скелелазіння» - етап полягає у проходженні двох 10-метрових стінок, в залік зараховується чистий час без штрафних балів, змагання здійснюється в двох підгрупах. Участь в підгрупі «А» - сильніші, ті хто зайняли в турнірній таблиці вище середини, в класі «Б» відповідно слабші учасники на підставі результатів місць зайнятих в етапі «Гірські перегони».

6. Порядок вирішення суперечок і штрафи
На етапі «Гірські перегони» учасники, яких наздогнав попередній учасник, повинні невідкладно пропустити учасника або команду вперед, включно з тимчасовим припиненням проходження етапу, якщо останнє не нестиме загрозу будь-кому зі спортсменів. У випадку не дотримання цих правил, учасник або команда знімається зі змагань. Також від участі з змагань відсторонюються учасники, які висловлюються ненормативною лексикою, вживають алкоголь включно з не ігровими чи не змагальними моментами, поводяться агресивно і конфліктно, більш ніж того вимагає спортивно-змагальна ситуація.

7. Учасники змагань.
До участі в змаганнях допускаються учасники, віком від 14років, за умови письмової згоди від батьків (до18), наявності страхового полісу та медичної довідки.

Учасники реєструються в категоріях «водний туризм» та «гірський туризм особистий». Учасники в категорії «Гірський туризм» для участі в змаганнях сплачують членський внесок в розмірі 100 гривень у день проведення змагань, на місці реєстрації. Даний внесок в подальшому формує призовий фонд змагань «Гірський туризм». Учасники в категорії «Водний туризм» приймають участь в  змаганнях безкоштовно, без поділу на підгрупи за статевою ознакою.

8. Спорядження.
Для участі в змаганнях «гірський туризм» учасники повинні мати кожен: нижню систему, вуса (2 шт.), карабіни (3шт.), спусковий пристрій (довільно) 1 шт., каска 1 шт., будь який зручний одяг, що не сковує рухів і передбачає використання в воді і болоті.

Для участі в змаганнях «водний туризм». Учасники повинні мати каяки, шоломи і рятувальні жилети. У випадку відсутності такого спорядження, організатори нададуть в безкоштовне користування поліетиленові каяки класу родео і крікінг. Учасникам в класі гірський туризм буде надана можливість оренди спорядження (20 гривень комплект)

9. Харчування і проживання.
Учасники змагань можуть харчуватись на галявині організаторами за умови попередньої заявки поданої не пізніше ніж 10 вересня 2018 р., також можлива організація поселення і влаштування наметового містечка. Для учасників буде надана можливість  скористатись душами і туалетами безкоштовно. Про необхідне з вище переліченого (харчування і проживання), слід проінформувати організаторів завчасно.

10. Визначення переможців.
Переможці визначаються в категорії «Водний туризм» за сумою місць на етапах «слалом» та «кануполо», в колі «А» і «Б». 

Переможці змагань в категорії «Гірський туризм особисті» визначаються за сумою місць в етапах «гірські перегони» і «скелелазіння», в колі «А» і «Б», в класах «жінки-дівчата» та «чоловіки-хлопці». І, ІІ та ІІІ місця відповідно. 

Учасники нагороджуються кубками, цінними призами і грамотами управління молоді і спорту ЛМР, а також сувенірною продукцією, наданою спонсорами.

Учасники в категорії «гірський туризм особисті»  нагороджуються грошовими призами 1- 1000 гривень, 2 – 500 гривень, 3-200 гривень в чоловічих і  жіночих заліках відповідно в класах «А» і «Б».

11. Контактна інформація.
Дане положення є офіційним викликом на змагання.

Заявки подаються за реєстраційною формою, (https://goo.gl/8ET6Mj)
Довідки за телефоном 097 690 63 72 та 063 87 99 577

Посилання на картку Хостелів:

https://goo.gl/JHzWgs

 

 

результати змагань