ЮВІЛЕЙНИЙ
X Фестиваль активного туризму і дозвілля "Манівці"!

Метою Фестивалю є промоція здорового способу життя, розвиток туризму та формування культури активного відпочинку. Проект об'єднує зусилля громадських організацій, влади і бізнесу для розвитку здорового суспільства.

У програмі видовищні спортивно-розважальні атракції і конкурси доступні навіть початківцям.

Захід відбудеться 23-25 вересня 2017 року на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (Погулянка, вул. Вахнянина, 29 - кінцева зупинка трамваю №7). 

Відвідувачі Фестивалю – діти, молодь і сім'ї з дітьми, спортсмени, туристи. З досвіду минулих років, очікуємо до 1500 учасників та гостей зі Львова та області.

Підтримка Фестивалю "Манівці" - це вдалий спосіб корпоративного відпочинку із користю не лише для організації, а й для суспільства, в якому вона працює.

ПРОГРАМА

23 вересня, субота: командні змагання між львівськими компаніями, що фінансово підтримали організацію Фестивалю. 
Склад команди: 4 - 8 осіб
Завдання: подолати 5 з 20 етапів (перелік етапів призначається команді випадковим чином), перемогти суперників своєю згуртованістю
Тривалість: близько 3 годин
Після завершення змагань - можливість випробувати всі 20 етапів на собі.

 

24 вересня, неділя: день відкритих дверей, коли усі бажаючі зможуть безкоштовно випробувати себе на площадках Фестивалю, а також взяти участь у змаганнях серед аматорів та професіоналів. Для сімей з дітьми спеціальна пропозиція. 
Вхід вільний для усіх!

 

25 вересня, понеділок: змагання серед команд школярів віком 12-14 років. Участь команд безкоштовна! Положення є офіційним запрошенням до участі в змаганнях.

 

Положення є офіційним запрошенням до участі в змаганнях.

Пропозиції для підприємств

Пропозиції для підприємств або чим це корисно Вам:

 • імідж  соціально-відповідального підприємства, небайдужого до проблем підростаючого покоління: за рахунок фінансових внесків підприємств, захід для дітей та молоді є безкоштовним;
 • сповнений позитиву день для Вашої команди;
 • підвищена злагодженість дій;
 • взаємодопомога і довіра, здобуті у складних ситуаціях;
 • азарт від змагань з іншими компаніями;
 • логотип фірми, розміщений на території Фестивалю, побачать близько 700 учасників змагань та близько 500 відвідувачів, а також  представники ЗМІ. 

Спонсорські пакети:

1500 грн. “Базовий “- участь команди з 8 осіб у змаганнях серед підприємств м. Львова

2000 грн. – “Базовий” + можливість розміщення на території Фестивалю банера розміром не більше 2 м2 (1*2 метри).

3000 грн. – “Базовий” + можливість розміщення на території Фестивалю банера (або банерів) розміром не більше 6 м2  (2*3 метри).
Партнер етапу - розміщення банеру партнера біля етапу, можливе нагородження переможців етапу  спеціальними призами партнера - 3000 грн.

Ми також будемо раді некомерційній підтримці у вигляді Вашої продукції або послуг (поліграфія, реклама, продукти харчування та ін.)

Генеральний партнер Фестивалю:

 • участь команди у змаганнях
 • розміщення банера 8 м2 на скеледромі - етапі, що привертає увагу найбільшої кількості глядачів та ЗМІ протягом 5 днів: під час промозаходу в центральній частині міста (16-17 вересня) та впродовж Фестивалю (23-25 вересня)
 • розміщення 2 банерів розміром 6 м2 та до 20 знаків-вказівників на території Фестивалю
 • логотип партнера на візуальній продукції
 • інформація про партнера на прес-конференціях, у прес-релізах
 • можливість одягнути волонтерів Фестивалю у брендовий одяг партнера

Внесок 20 000 грн.

Реєстрація

Заявки команд підприємств, студентів, спортивних федерацій (23.09) та школярів (25.09) на участь у змаганнях в рамках Фестивалю подаються до 18:00 21.09.2017 шляхом заповненням відповідної електронної форми. Для участі в особистому заліку (24.09) заявки не подаються.

 

Перелік етапів Фестивалю:

Скеледром, Аербег, Сумо, Бігбол, Мотузяний парк, а також Битви на купинах, Карпатський футбол, Сороконіжка, Шахи, Радіокеровані машинки, Пейнтбол, Велотріал, Скелелазна груша, Ящики, Бочка, Слизька гірка, Крокомір, Сітка з кульою, Пілот.
 
 

Велосипедний етап. Командний залік — 24.09. Учасників від команди – 3 особи. Необхідно якнайшвидше проїхати на велосипеді трасу, що складається з лабіринту, лавки, доріжки та інших елементів. Штрафні бали нараховуються за падіння з велосипеда, дотик ногою до землі та руйнування фігур-перешкод. Час проходження дистанції фіксується по старту першого учасника і фінішу останнього. 
Особистий залік - 25 вересня у двох номінаціях: аматори і професіонали. Сімейні перегони: 25.09.

 

Скелелазіння. Учасники, використовуючи суддівську страховку, повинні за мінімальний час піднятися та спуститися по штучних перешкодах, що імітують скелі (штрафний час не враховується).  Командний залік — 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 2 особи. Особистий залік та сімейні перегони: 25.09.


Пішохідний туризм. Проходження шнурової траси з набору елементів за мінімальний час. Командний залік — 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 2 особи. Особистий залік та сімейні перегони: 25.09.


Шашки. Гра на шаховій дошці розміром 5 на 5 метрів, великими фігурами. За правилами гри «кутики». Склад команди 8 осіб. Командний залік — 24.09 і 26.09. Сімейні перегони: 25.09.

 

Бігбол. Командний етап за правилами, аналогічними до правил волейболу, з використанням 2-метрового м’яча. Командний залік — 24.09 і 26.09.  Учасників від команди - 6 осіб.  Особистий залік та сімейні перегони: 25.09.

 

Слеклайн. Змагання на найдальше проходження по натягнутій понад озером стропі.  Командний залік — 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 3 особи. Особистий залік - 25.09. 

 

Пейнтбол.  Командний залік: 23 вересня. Кількість учасників від команди – 5 осіб. Ігрові поєдинки збірних індивідуальних команд 25.09. Вартість участі платна. 

 

Сумо. Учасники, одягнені у надувні костюми, повинні збити з ніг команду суперників. Командний залік – 24.09 і 26.09. Учасників від команди - 4 особи. 

 

Паркур-трікінг. Подолання смуги перешкод. Командний залік – 24.06 і 26.09 Учасників від команди - 3 особи. 

 

Аербег (надувна подушка). Мета етапу – здійснити максимальну кількість стрибків за відведену одиницю часу. Командний залік 24.09 і 26.09. Партнер етапу - "Меркурій-центр"

 

Купини. Команди намагаються зіштовхнути суперників з острівців-«купин» поролоновими палицями. Переможцем гри є команда, у якої на «купинах» залишилось більше учасників.  Командний залік 24.09 і 26.09. Сімейні перегони: 25.09.

як це було минулі роки

Дякуємо за підтримку:

 •            
 •